Eğitim bir gün değil, bugün değişecek!

YÖNETİM KADROMUZ

GEO Koleji, geleceğe hazır olan ve geleceği yöneten bireyler yetiştirme hedefi doğrultusunda Türkiye’nin en üretken ve en deneyimli yönetim ve eğitim kadrosunu bir araya getirmiştir. GEO Koleji Yönetim Kadrosu, ülkemizin en büyük okullarının kuruluşunda ve geliştirilmesinde başrolü üstlenmiştir. Yönetim kadromuz GEO Eğitim 4.0 modeli ve metodolojisi ile bugünün gereklerini yerine getiren ve yarına sahip çıkacak nesiller yetiştirme misyonu ile hareket etmektedir.

YÖNETİM KADROSU

MUSTAFA KEMAL MUCİ
Genel Müdür Yardımcısı / Satın Alma ve İdari İşler

1967 yılında İstanbul'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik Bölümü önlisans ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi lisans diplomalarına sahiptir. 1991 yılından itibaren bir teknik müteaahitlik firması olan AE Arma-Elektropanç’ta, Proje Yöneticiliği, Zayıf Akım Sistemleri Koordinatörlüğü ve Bilgi Yönetimi Departman Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Mayıs 2018’den itibaren GEO Koleji ailesine katılan Mustafa Kemal Muci, evli ve bir çocuk babasıdır.

Devamı..
BURCU KIZILHAN
Genel Müdür Yardımcısı / Kurumsal İletişim

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden lisans diplomasına sahiptir. 2011 yılından itibaren bir teknik müteahhitlik firması olan AE Arma-Elektropanç’ta kurumsal iletişim müdürlüğü görevinde bulundu. Mayıs 2018’den itibaren GEO Koleji ailesine katılan Burcu Kızılhan, bir çocuk annesidir.

Devamı..
TALİA BÜKE
Genel Müdür Yardımcısı / Eğitim

1958 yılında Rize’de doğdu. Çapa Öğretmen Okulu’ndan ve Atatürk Eğitim Enstitüsü’nden mezun oldu. 20 yıl devlet okullarında görev yaptı. İstanbul’da özel bir eğitim kurumunda sınıf öğretmeni ve grup lideri olarak 10 yıl çalıştı. Aynı kurumun ortaokul kuruluş sürecinde görev alarak Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanlığı yaptı. Talia Büke evli ve bir kız çocuk sahibidir.

Devamı..
İbrahim Öztürk
Genel Müdür Yardımcısı / Finans

1974 yılında Trabzon'da doğdu. Bağdat Üniversitesi İdare ve İktisat Fakültesi İdare Bölümü’nden lisans diplomasına sahiptir. 1996 yılından itibaren Çukurova Holding Grubu’nun İnşaat firması olan Baytur İnşaat’ta, Mali ve idari işler Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Kasım 2018’den itibaren GEO Koleji ailesine katılan İbrahim Öztürk, evli ve iki çocuk babasıdır.

Devamı..