Eğitim bir gün değil, bugün değişecek!

YÖNETİM KADROMUZ

GEO Koleji, geleceğe hazır olan ve geleceği yöneten bireyler yetiştirme hedefi doğrultusunda Türkiye’nin en üretken ve en deneyimli yönetim ve eğitim kadrosunu bir araya getirmiştir. GEO Koleji Yönetim Kadrosu, ülkemizin en büyük okullarının kuruluşunda ve geliştirilmesinde başrolü üstlenmiştir. Yönetim kadromuz GEO Eğitim 4.0 modeli ve metodolojisi ile bugünün gereklerini yerine getiren ve yarına sahip çıkacak nesiller yetiştirme misyonu ile hareket etmektedir.

YÖNETİM KADROSU

LÜTFULLAH KUTLU
CEO

1969’da İstanbul’da doğdu. 1986’da Üsküdar Cumhuriyet Lisesi’nden okul birincisi olarak mezun oldu ve aynı yıl Boğaziçi Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İktisat Bölümü’ne girdi. 1991’ deki mezuniyetinin ardından Tekfen Holding’e ait Mis Süt Sanayi A.Ş.’de bütçe uzmanı olarak çalışmaya başladı. 1996 – 2006 arasında McCann Erickson Reklamcılık A.Ş.’de tüm grup şirketlerinden sorumlu finans direktörü ve yönetim kurulu üyesi olarak görev yaptı. 2006 – 2007 arasındaki Akademi Ofset Matbaacılık Sanayi & Ticaret A.Ş. grup mali işler koordinatörlüğünün ardından 2008 başına kadar MedicalPark Sağlık Hizmetleri A.Ş. – Bahçelievler Hastanesi’ nde mali & idari işlerden sorumlu genel müdür yardımcılığı sorumluluğunu aldı.
2008’de katıldığı Bahadır İnşaat Mühendislik Taahhüt & Ticaret A.Ş.’ de grup CFO’ su ve tüm grup şirketlerinde yönetim kurulu üyesiydi. 2011 Ağustos’undan GEO Koleji’ne katıldığı 2018 Şubat’ına kadar yönetim danışmanı olarak çok sayıda şirket için hedefe odaklanmış, geleceğe bakan, finansal ve genel yönetim anlamındaki uzmanlık alanlarından beslenen çözümler üretti, süreli sözleşmelere bağlı genel müdürlükler ve CFO’luklar yaptı.
İş hayatındaki tecrübelerini blogunda okuyucuları ile paylaşan Lütfullah Kutlu evli ve bir çocuk babasıdır.

Devamı..
MUSTAFA KEMAL MUCİ
Genel Müdür Yardımcısı / Satın Alma ve İdari İşler

1967 yılında İstanbul'da doğdu. Yıldız Teknik Üniversitesi Elektronik Bölümü önlisans ve Anadolu Üniversitesi İktisat Fakültesi lisans diplomalarına sahiptir. 1991 yılından itibaren bir teknik müteaahitlik firması olan AE Arma-Elektropanç’ta, Proje Yöneticiliği, Zayıf Akım Sistemleri Koordinatörlüğü ve Bilgi Yönetimi Departman Müdürlüğü görevlerinde bulundu. Mayıs 2018’den itibaren GEO Koleji ailesine katılan Mustafa Kemal Muci, evli ve bir çocuk babasıdır.

Devamı..
BURCU KIZILHAN
Genel Müdür Yardımcısı / Kurumsal İletişim

1979 yılında İstanbul’da doğdu. Bilgi Üniversitesi Medya ve İletişim Sistemleri bölümünden lisans diplomasına sahiptir. 2011 yılından itibaren bir teknik müteahhitlik firması olan AE Arma-Elektropanç’ta kurumsal iletişim müdürlüğü görevinde bulundu. Mayıs 2018’den itibaren GEO Koleji ailesine katılan Burcu Kızılhan, bir çocuk annesidir.

Devamı..
TALİA BÜKE
Genel Müdür Yardımcısı / Eğitim

1958 yılında Rize’de doğdu. Çapa Öğretmen Okulu’ndan ve Atatürk Eğitim Enstitüsü’nden mezun oldu. 20 yıl devlet okullarında görev yaptı. İstanbul’da özel bir eğitim kurumunda sınıf öğretmeni ve grup lideri olarak 10 yıl çalıştı. Aynı kurumun ortaokul kuruluş sürecinde görev alarak Sosyal Bilgiler Bölüm Başkanlığı yaptı. Talia Büke evli ve bir kız çocuk sahibidir.

Devamı..